Apie Dviračių žygiai.lt

Tinklaraštis Dviračių žygiai.lt savo veiklą pradėjo 2008 metais. Tuo metu, norėdami skatinti aktyvų poilsį ant dviejų ratų, populiarinti dviračių kultūrą, rašėme savo kelionių įspūdžius, patirtus Lietuvoje ir užsienyje. Užsiiminėjome visuomenine veikla, prisidėdavome prie kelionių dviračiais organizavimo.
Ilgainiui, siekdami prisitaikyti prie skaitytojų norų, šiek tiek keitėmės. Didžiausio susidomėjimo tradiciškai sulaukdavo įspūdžiai iš kelionių užsienyje, tad kasdieninį dienoraštį pakeitėme į erdvę, kur būtų galima rasti įvairių kelionių pasakojimus ir patarimus. Džiaugėmės kiekvienu komentaru ir nauju gerbėju socialiniuose tinkluose. Padrąsinimai, paskatinimai, padėkojimai už patarimus tapo katalizatoriumi, skatinančiu judėti, tobulėti, "nuvažiuoti papildomą kilometrą".  Sukaupę įvairiapusės patirties, išplėtėme savo veiklą pasiūlėme lankytojams įsigyti dviračių ir turizmo prekių.

Kas yra Dviračių žygiai.lt šiandien? Tai vis dar tas pats tinklaraštis, kuriam įspūdžius rašo dviračių kultūra ir kelionėmis gyvenantys puslapio įkūrėjai. O, kad kelionėmis gyventumėte ir Jūs, siūlome visą eilę kokybiškų ir patikimų dviračių ir turizmo prekių. Nuolat keliaudami, didelę dalį atstovaujamų gamintojų prekių išbandome patys, tad Jums siūlome tik tai, kas geriausia.


Kiekvienas  lankytojas yra mūsų draugas. Norėtume, kad Jūs mus taip pat matytumėte kaip bičiulius. Bičiulius dviratininkus, kurie padeda, pataria, rekomenduoja.

Dviračių žygiai.lt - mūsų patirtis, Jūsų kelionėms!


Dviraciuzygiai.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite slapukų naudojimo puslapyje