Prekių sąrašas pagal gamintoją Cube

Nuo nedidelio baldų gamybos sandėlio iki pasaulinio lygio dviračių gamintojo, siūlančio apie 300 įvairių modelių. Tokia yra Vokietijos gamintojo Cube istorija. Įkurta 1993 metais kompanija per pastaruosius metus augo tikrai įspūdingai ir nepanašu, kad artimiausiu metu ketintų sulėtinti tempą. Šiuo metu Cube kasmet parduoda daugiau kaip 400 000 dviračių, 30 šalių. Šios kompanijos sėkmę galima būtų paaiškinti tuo, kad kiekvienas dviratis yra gaminamas, surenkamas ir testuojamas savo gamykloje Vokietijoje Waldershofe, laikantis gerai žinomos vokiškos inžinierinės precizikos. Tai suteikia galimybę kontroliuoti produktų kokybę nuo brėžinių iki paskutinio varžto privežrimo.

Viename iš moderniausių šių dienų gamyklų, kiekvienas Cube dviračio rėmas pradeda savo gyvenimą ant popieriaus lapo, nuo kurio vėliau keliauja į 3D prototipus spausdinantį miniatiūrinį spausdintuvą. Toks procesas leidžia greitai ir nedidelėmis sąnaudomis įvertinti ar sukurtas modelis vertas toliau plėtoti, ar reikalingi patobulinimai. Įmonės įkūrėjas Marcus Purner ir daugelis darbuotojų patys nuolatos intensyviai važinėja dviračiais ir taip pat gyvai testuoja savo produkciją, bei ieško naujų sprendimų.

Dar viena Cube sėkmės paslaptis, tai kompanijos požiūris į savo klientus. Cube supranta, kad visi vartotojai yra skirtingi ir kiekvienas turi savo poreikių ir pageidavimų. Dėl šios priežasties Cube siūlo labai platų modelių pasirinkimą, su skirtingomis komplektacijomis. Tai reiškia, kad jūs galite įsigyti tam tikros komplektacijos dviratį su 27.5'' ratais arba 29'', tokį patį kalnų dvirtį su daugiau ar mažiau pavarų - pagal kiekvieno kliento pageidavimą!

Šiandien Cube jums siūlo išsirinkti ne tik vieną iš kalnų dviračių (kas ir buvo jų pagrindinis produktas pradžioje), tačiau ir iš puikių hibridinių, turistinių, plento, moteriškų, miesto, triatlono, vaikiškų, elektrinių dviračių.

 

Cube dviračiai

579,00 €
0 Atsiliepimas(-ai)
Prekyboje (pristatymas iki 7 d.d.)

1 199,00 €
0 Atsiliepimas(-ai)
Išparduota
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų

Dviraciuzygiai.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite slapukų naudojimo puslapyje