Prekių sąrašas pagal gamintoją Light My Fire

Light My Fire yra kompanija Švedijoje, gaminanti aukščiausios kokybės įvairius turizmo reikmenis, indus, įrankius. Visi gaminiai yra ne tik patikimi, išbandyti atšiauriausiomis sąlygomis, tačiau kaip ir įprasta švedų stiliui, pasižymi išskirtiniu dizainu ir protingais sprendimais.

Sukurtas Švedijos gynybos ministerijos užsakymu legendinis FireSteel skeltuvas. Labai gerai veikia šlapiu oru ir bet kokiame aukštyje. Įmontuotas pagalbos švilpukas.

13,99 €
0 Atsiliepimas(-ai)
Išparduota

Praktiška 700ml gertuvė skysčiams. Susilanksto transportavimui ir išsiardo į tris dalis. Lengva plauti ir valyti. Gertuvės kaklelis yra standartinio dydžio, todėl patogu pritaisyti vandens filtrą.

15,99 €
0 Atsiliepimas(-ai)
Išparduota

Stovyklavimui skirtas komplektas. Ugnies skeltuvas veikia bet kokiomis oro sąlygomis ir aukštyje. Medžio kaladėlė, pagaminta iš medienos, turinčios 80% dervos, todėl dega ilgai. Laužo šakutė, patikimai prisitvirtina prie medžio iešmo. Ant jos galima kepti zefyrus, dešreles ir pan.

19,99 €
0 Atsiliepimas(-ai)
Išparduota

Kokybiškas indų rinkinys, skirtas naudoti bet kokiomis sąlygomis. Puikiai tinka išvykoms į gamtą, mokykloje ar darbe. Lengvai plaunami, pagaminti iš bekvapės/beskonės medžiagos, be BPA, galima naudoti mikrobangų krosnelėje, plauti indaplovėje, neskęsta, kompaktiškai susideda.

19,99 €
0 Atsiliepimas(-ai)
Išparduota

Sukurtas Švedijos gynybos ministerijos užsakymu legendinis FireSteel skeltuvas. Labai gerai veikia šlapiu oru ir bet kokiame aukštyje. Nuo įprastos versijos skiriasi didesniu veikimo resursu (~12000 įžiebimų). Įmontuotas pagalbos švilpukas.

23,00 €
0 Atsiliepimas(-ai)
Išparduota

Kokybiškas indų rinkinys, skirtas naudoti bet kokiomis sąlygomis. Puikiai tinka išvykoms į gamtą pėsčiomis, dviračiu, baidare ar tiesiog piknikui mieste. Lengvai plaunami, pagaminti iš bekvapės/beskonės medžiagos, be BPA, galima naudoti mikrobangų krosnelėje, plauti indaplovėje, neskęsta, kompaktiškai susideda.

27,99 €
0 Atsiliepimas(-ai)
Išparduota

Švediškas FireKnife peilis su sustiprinta Sandvik 12C27 plienine geležte. Patogiai, lengvai ir saugiai naudojamas. Puikiai tinka naudoti su ugnies skeltuvu FireSteel. Skeltuvas gerai veikia šlapioje aplinkoje. Naudojimo resursas apie 3000 įžiebimų. Žiežirbos temperatūra ~2980C. 

37,99 €
0 Atsiliepimas(-ai)
Išparduota
Rodoma 1 - 7 iš 7 dalykų

Dviraciuzygiai.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite slapukų naudojimo puslapyje