Prekių sąrašas pagal gamintoją Tubus

TUBUS - daugiau nei dvidešimt metų žinomas tarp visų pasaulio dviratininkų keliautojų kaip patikimų ir tvirtų plieninių bagažinių dviračiams gamintojas. Jas savo kelionėms renkasi ne tik įvairūs keliautojai, tačiau nemaža dalis dviračių kompanijų jas taip pat naudoja komplektuodami savo turistinius bei miesto dviračius.

TUBUS bagažinės yra tinkamos vežti itin didelius svorius, lengvos bet tuo pačiu labai patikimos ir kokybiškos. Gamintojo geriausiai ir seniausiai žinomos bagažinės yra CARGO ir TARA modeliai. Daugiau kaip aštuoniolika metų gaminamuose modeliuos yra atlikti tik nedideli patobulinimai, tačiau šios bagažinės - kiekvieno keliautojo geriausias pasirinkimas. 

Kiekviena TUBUS bagažinė yra gaminama rankomis (handmade). Visos prekės yra nuodugniai testuojamos ir tikrinamos kol galiausiai pasiekia vartotojus.  TUBUS gamintojo stiprybė - žinojimas ir mokėjimas kaip iš plono ir lengvo plieno pagaminti lengvą ir tvirtą produktą. Dėl šių žinių jie taip gerai ir vertinami. 

TUBUS taip pat asortimente rasite bagažinių, tinkamų elektriniams bei netipiniams dviračiams. 

Užsukite į mūsų elektroninę parduotuvę ir išsirinkite sau tinkamą ir patikimą TUBUS dviračio bagažinę už geriausią kainą!

Daugiau apie gamintoją galite sužinoti svetainėje www.tubus.com

Tubus TARA yra populiariausia gamintojo priekinė bagažinė. Gaminama daugiau kaip 20 metų ji yra nuolat tobulinamaa ir pritaikoma naujausiems dviračiams. Paprasta, lengva ir patikima bagažinė puikiai dera su CARGO ir TARA galinėmis bagažinėmis. Ją taip pat galima naudoti itin ilgoms kelionėms. Yra atskiros vietos purvasaugių montavimui. Fatbike dviračių...

89,90 €
0 Atsiliepimas(-ai)
Prekyboje (pristatymas iki 7 d.d.)

Tubus Ergo Lowrider yra priekinė dviračio bagažinė, tvirtinama prie dviračio priekinės šakės. Tinka daugeliui dviračių (turinčių montavimo taškus priekinėje šakėje), stabili vežant krepšius. Galima nustatyti dvi skirtingas krepšių tvirtinimo pozicijas. Taip pat bagažinėje yra purvasaugių montavimo vietos. 

105,00 €
0 Atsiliepimas(-ai)
Išparduota

Tubus Disco - lengva ir patikima bagažinė, sukurta dviračiams su diskiniais stabdžiais. Tvirtinama paprastai, nereikia jokių papildomų detalių. Galima montuoti panaudojant rato užspaustuką arba tradiciniu būdu - dviračio rėme numatytose vietose.

114,90 €
0 Atsiliepimas(-ai)
Prekyboje (pristatymas iki 7 d.d.)

Tubus Cargo Evo yra klasikinis modelis, turintis įvairius atnaujinimus, kad būtų suderinamas su naujausiais dviračiais. Komplektuojama su itin lengvomis montavimo detalėmis. Patikimą ir lengvą bagažinę galima naudoti įvairiomis sąlygomis ir įvairaus tipo kelionėms. 

119,00 €
0 Atsiliepimas(-ai)
Išparduota

Klasikinė ir populiariausia bagažinė, kurios pagrindu yra sukurti visi kiti Tubus modeliai. Universali, tinkanti daugeliui dviračių ir suderinama su įvairiais krepšiais. Išbandyta įvairių keliautojų, skirtingomis sąlygomis. Plačios panaudojimo galimybės - nuo pasivažinėjimų mieste iki kelionių aplink pasaulį. Modelis su įvairaus tipo patobulinimais...

119,00 €
0 Atsiliepimas(-ai)
Išparduota

Tubus Logo yra lengva ir patikima galinė dviračio bagažinė, skirta keliaujantiems dviračiu. Dėl pakeisto krepšių tvirtinimo skersinio, svorio centras yra labai žemai. Šio pakeitimo privalumas dar geresnis dviračio stabilumas vežant krepšius. Komplekte palengvintos bagažinės montavimo detalės.

125,00 €
0 Atsiliepimas(-ai)
Prekyboje (pristatymas iki 7 d.d.)

Tubus Cargo Evo yra klasikinis modelis, turintis įvairius atnaujinimus, kad būtų suderinamas su naujausiais dviračiais. Komplektuojama su itin lengvomis montavimo detalėmis. Patikimą ir lengvą bagažinę galima naudoti įvairiomis sąlygomis ir įvairaus tipo kelionėms. 

125,00 €
0 Atsiliepimas(-ai)
Prekyboje (pristatymas iki 7 d.d.)

Jeigu mėgstate keliauti veždamiesi daug daiktų, tačiau be papildomo nereikalingo svorio, LOGO bagažinė kaip tik Jums. Tai versija, skirta 29'' dviračio ratams. Žemai esantys krepšių tvirtinimo skersiniai geresniam dviračio valdymui ir stabilumui užtikrinti. Viršutinė bagažinės dalis pakankamai plati vežti palapinę, miegmaišį, miegojimo kilimėlį. LOGO...

129,00 €
0 Atsiliepimas(-ai)
Išparduota

Jeigu mėgstate keliauti veždamiesi daug daiktų, tačiau be papildomo nereikalingo svorio, LOGO bagažinė kaip tik Jums. Tai versija, skirta 26/28'' dviračio ratams. Žemai esantys krepšių tvirtinimo skersiniai geresniam dviračio valdymui ir stabilumui užtikrinti. Viršutinė bagažinės dalis pakankamai plati vežti palapinę, miegmaišį, miegojimo kilimėlį. LOGO...

129,00 €
0 Atsiliepimas(-ai)
Išparduota

Tubus SMARTI priekinė dviračio bagažinė skirta dviračiams, kurių priekinėje šakėje nėra numatytų bagažinės tvirtinimo vietų. Tvirtinama kartu su stabdžių mechanizmu. Turi šiek tiek aukštesnį svorio centrą, nei tradicinės Lowrider bagažinės, tačiau geometrija optimizuota, kad būtų užtikrintas nepriekaištingas balansas ir valdymas važiavimo metu. 

129,00 €
0 Atsiliepimas(-ai)
Išparduota
Rodoma 1 - 10 iš 10 dalykų

Dviraciuzygiai.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite slapukų naudojimo puslapyje