Prekių sąrašas pagal gamintoją Early Rider

Early rider - vaikiški dviračiai, geriausi vaikiški dviračiai vaikams. Anglų kompanija, gaminanti aukštos klasės, išskirtinio dizaino, lengvus ir patikimus vaikiškus dviračius. Lengvumas - labai svarbi savybė bet kuriam dviračiui, tačiau vaikiškam dviračiui tai dar svarbiau. Tik važinėdamas kuo lengvesniu dviračiu Jūsų vaikas patirs geriausius ir maloniausius įspūdžius bei džiaugsmą vairuoti pirmąjį savo dviratuką. Pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, Early rider dviračiai tarnaus ilgai ir džiugins jūsų mažylį.

 

Kodėl verta rinktis Early Rider?


- Early rider nenaudoja chromoly plieno dviračiams gaminti. Visi dviračiai gaminami naudojant lengvintą aliuminį. 


- Early rider netaupo vizualiai paslėptoms detalėms. Guoliavietės, ašys, vairo mechanizmams naudojamos aukštos kokybės detalės, todėl šiuose dviračiuose, skirtingai nuo rinkoje esančių pigesnių modelių, nerasite pigių sprendimų. 


- Kai kurias detales Early rider gamina patys (handmade). Viena iš šių detalių - išskirtinio dizaino balnelis. 


- Early rider mediniai vaikiški dviračiai visi gaminami savo fabrike, laikantis atitinkamų reikalavimų dviračiams. Early rider pats atsiveža beržo medienos, reikalingos gamybai, kruopščiai rankomis atrenka geriausiai tinkamą medžiagą ir taip pagamina vaikišką dviratį - medinuką. Asortimente nerasite nei vieno pigaus kinietiško dviračio, masiniu būdu pagaminto baldų fabrike, naudojant baldų klijus. 


- Early rider naudoja saugius ir patikimus klijus, kurie yra nekenksmingi vaikų sveikatai. Taip pat šie klijai nebijo drėgmės, lietaus. 


- Early rider nuolat ieško naujų ir geresnių sprendimų. Vietoj pigaus kopijavimo kelio, gamintojas renkasi inovatyvesnių alternatyvų paieškas. 


- Dėl savo išskirtinio požiūrio į kuriamus produktus ir galutinio produkto, Early rider nuolatiniai Reddot Design Award laureatai.   


- Rezultatas - puikaus išskirtinio dizaino, rankų darbo dviratis Jūsų vaikui, pagamintas su meile, aistra ir rūpestingumu. Toks kokio vertas Jūsų mažylis!


 


daugiau apie gamintoją galite sužinoti apsilankę svetainėje http://earlyrider.com/

Daugiau

Šio gamintojo prekių kataloge nėra.

Dviraciuzygiai.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite slapukų naudojimo puslapyje