Prekių sąrašas pagal gamintoją Topeak

Topeak kompanija yra dviračių aksesuarų, detalių bei priedų gamintoja. Topeak - tai aukščiausios kokybės prekės pradedantiesiems dviratininkams, mėgėjams ir profesionalams. Topeak asortimente turi įvairių įrankių -šešiakampiai raktai, grandinės raktai, atsuktuvai, namų remonto komplektai, priedų - pompos, veidrodėliai, sparnai, gertuvės, laikikliai, telefono laikikliai, matavimo prietaisai, padangų remonto komplektai. Nemažai Topeak gamintojo produktų nuolat laimi Reddot awards apdovanojimuose už geriausią dizainą, funkcionalumą ir t.t. 

Išskirtinio populiarumo yra sulaukę Topeak krepšiai. Yra modelių skirtų vežti ant bagažinės, taip pat montuojami ant vairo, rėmo karties, priekyje. Topeak gamintojas naudoja savo patentuotą MTX tvirtinimo technologiją, kurios dėka krepšius lengva nuimti ir uždėti. 

Užsukite pas mus ir įsigykite Topeak prekių geriausiomis kainomis!

Daugiau apie Topeak gamintoją galite sužinoti apsilankę svetainėje www.topeak.com

Daugiau
-15%
Išpardavimas!

Tvirta ir patikima aliuminė galinė dviračio bagažinė skirta dviračiams, su diskiniais stabdžiais. Puikiai tiks įvairioms kelionėms, savaitgalio pasivažinėjimams ar judėjimui mieste. Bagažinę galima naudoti su Topeak QuickTrack tipo krepšiais bei su įvairiais kitais kelioniniais krepšiais (tvirtinamais šonuose, ant viršaus velcro diržais).

42,90 € 36,47 €
0 Atsiliepimas(-ai)
Dėl užsakymo susisiekite info@dviraciuzygiai.lt
Dėl užsakymo susisiekite info@dviraciuzygiai.lt
Į pageidavimus Palyginti
Išpardavimas!

DeFender TX yra kompaktiški hibridiniams dviračiams tinkantys sparnai. Universalūs sparnai tinka daugeliui dviračių, nes turi šonuose reguliuojamo ilgio tvirtinimo laikiklius. Jų pagalba galėsite sureguliuoti optimalų sparno atstumą iki dviračio rato. Sparnai pagaminti iš aukštos kokybės poliruoto plastiko, prie kurio nelimpa purvas. Tinka dviračiaims su...

37,90 €
1 Atsiliepimas(-ai)
Dėl užsakymo susisiekite info@dviraciuzygiai.lt
Dėl užsakymo susisiekite info@dviraciuzygiai.lt
Į pageidavimus Palyginti
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų