Dviračio bagažinė Crosso Low-Rider Front Rack

Nauja prekė

Kokybiškos Crosso bagažinės - puikus ir nebrangus pasirinkimas Jūsų kelionėms. Crosso priekinė bagažinė suderinama tiek su standžiomis(rigid), tiek su amortizuojančiomis šakėmis, kurių diametras 25-50mm. Galima naudoti ir tuo atveju, jei naudojami diskiniai stabdžiai ar šakė neturi V-brake tvirtinimų. Bagažinė suderinama su visomis priekinių krepšių tvirtinimo sistemomis.Išparduota. Dėl užsakymo kreiptis info@dviraciuzygiai.lt

38,00 €

Įmokos skaičiavimo paaiškinimas

Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %) , - , - , Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
 
 
 
 
 
 
 
 

Į pageidavimus

Crosso krepsiai

Svoris: 655g
Maksimali apkrova: 15kg
Medžiaga: ALIUMINIS 6061 T6 TIG

Vamzdelių diametras: 10,2 mm
Komplekte 3 skirtingų dydžių U tipo tvirtinimo varžtai: 30mm, 40,5mm, 50mm
Aukštis – 30,3cm
Ilgis – 25,5cm

GAMINTOJO NUORODA

Parašyti atsiliepimą

Dviračio bagažinė Crosso Low-Rider Front Rack

Dviračio bagažinė Crosso Low-Rider Front Rack

Kokybiškos Crosso bagažinės - puikus ir nebrangus pasirinkimas Jūsų kelionėms. Crosso priekinė bagažinė suderinama tiek su standžiomis(rigid), tiek su amortizuojančiomis šakėmis, kurių diametras 25-50mm. Galima naudoti ir tuo atveju, jei naudojami diskiniai stabdžiai ar šakė neturi V-brake tvirtinimų. Bagažinė suderinama su visomis priekinių krepšių tvirtinimo sistemomis.


Paklausti apie prekę

Turite klausimų apie šią prekę? Norite pasiūlyti savo kainą?

(nebūtina)
*(Reikalingas, kad informuotume apie atsakymą)

Susijusios prekės