DVIRAČIŲ KREPŠYS GRAVEL PACK QL3.1 Rudas

F9986

Nauja prekė

Ortlieb Gravel-pack yra puikūs daugiadienių dviračių kelionių ar lenktynių krepšiai. 25L talpos krepšiuose galima vežtis maistą, gaminimo įrangą, kitus svarbius ar dūžtančius daiktus. Krepšiai kabinami ant priekinės bagažinės, todėl užtikrina, kad svorio centras būtų kaip įmanoma žemiau. Krepšiai tinka bet kokioms kelionėms, bet kokiomis oro sąlygomis. Galite nesijaudinti dėl savo daiktų saugumo, nes krepšiai 100% nepraleidžiantys vandens.100,00 €

Įmokos skaičiavimo paaiškinimas

Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %) , - , - , Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
 
 
 
 
 
 
 
 

Į pageidavimus

Talpumas14.5 L
TvirtinimasQuick-Lock 3.1
Krovumas9 kg
Plotis26 cm
Aukštis37 cm
Gilumas16 cm
Svoris0.68 kg

Parašyti atsiliepimą

DVIRAČIŲ KREPŠYS GRAVEL PACK QL3.1 Rudas

DVIRAČIŲ KREPŠYS GRAVEL PACK QL3.1 Rudas

Ortlieb Gravel-pack yra puikūs daugiadienių dviračių kelionių ar lenktynių krepšiai. 25L talpos krepšiuose galima vežtis maistą, gaminimo įrangą, kitus svarbius ar dūžtančius daiktus. Krepšiai kabinami ant priekinės bagažinės, todėl užtikrina, kad svorio centras būtų kaip įmanoma žemiau. Krepšiai tinka bet kokioms kelionėms, bet kokiomis oro sąlygomis. Galite nesijaudinti dėl savo daiktų saugumo, nes krepšiai 100% nepraleidžiantys vandens.

Paklausti apie prekę

Turite klausimų apie šią prekę? Norite pasiūlyti savo kainą?

*(Reikalingas, kad informuotume apie atsakymą)
(nebūtina)

Susijusios prekės

Dviraciuzygiai.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite slapukų naudojimo puslapyje