Dviratis Genesis SKYLINE 10 2018

Nauja prekė

Add a sprinkle of fun to your commute with the all new Skyline 10. Taking some geometry inspiration from its fat-tyred cousins in the MTB category, the Skyline 10 is perfect for hammering away from the traffic lights and bombing round street corners. A simplfied 1x9 gear set up, Promax DSK-300 disc brakes and CST Sensamo Speed 35c tyres with reflective strip sets you up for the daily commute in affordable style.

Pristatymas 15-30 d.d.

811,99 €

899,99 €

-88,00 €

Įmokos skaičiavimo paaiškinimas

Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %) , - , - , Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
 
 
 
 
 
 
 
 

Į pageidavimus

SPECIFIKACIJA

FrameALX8 6066/6061-T6 Double-Butted Aluminium
ForkGenesis Alloy Urban w/ 1-1/8" Alloy Steerer
HeadsetPrestine PT-23S 1-1/8" - 1-1/2" tapered
ShiftersShimano Altus SL-M2000 / 9 speed RH
Rear DerailleurShimano Acera RD-M3000 / SGS cage
Front DerailleurN/A
ChainsetSamox AF21 / 42T / XS, 165mm / S-XL 170mm
Bottom BracketPrestine PT-6621 68-110.5mm
ChainKMC x9
CassetteShimano CS-HG300-9 / 12-36T
RimsJalco XCD21 / 32h
HubsKT TC7F/TC7R 32h / front / rear / centre lock
SpokesSteel 14g
TyresCST Sensamo Speed 700x35c 60TPI w/skinwall
BrakesShimano BR-M315 / SM-RT10 160mm rotor
LeversShimano BL-M315
HandlebarsGenesis alloy / 0mm rise / 15deg backsweep / XS-M, 640mm / L-XL, 660mm
GripsGenesis single density
StemGenesis D507B / +7deg / XS-M, 70mm / L-XL 80mm
SaddleGenesis Urban Comfort
SeatpostGenesis Alloy / 30.9x400mm
PedalsNW-91K
Weight (Kg)11.86
ExtrasCommuter mudguards / Front 45x720mm-Rear 45x1185mm

GEOMETRIJA

FRAME SIZESXSSMLXL
1. Seat Tube Length355410435485535
2. Horizontal Toptube Length549560589.4618.7648
3. Reach335385410435460
4. Stack535572.6586.7600.8614.9
5. Headtube Length100140155170185
6. Head Angle70°70°70°70°70°
7. Seat Angle73°73°73°73°73°
8. Chanstay Length440440440440440
9. BB Drop6060606060
10. Wheelbase Length10471061109111211151
11. Fork_offset5050505050
12. Fork_trail7474747474
13. Standover716764779809838
14. Stem7070708080
15. Handlebar640640640660660
16. Crankarm165165170170170

GAMINTOJO NUORODA

Metai2018
TipasUniversalus
Ratai28''
Priekinis amortizatoriusNėra
Diskiniai stabdžiaiYra
Galinis amortizatoriusNėra

Parašyti atsiliepimą

Dviratis Genesis SKYLINE 10 2018

Dviratis Genesis SKYLINE 10 2018

Add a sprinkle of fun to your commute with the all new Skyline 10. Taking some geometry inspiration from its fat-tyred cousins in the MTB category, the Skyline 10 is perfect for hammering away from the traffic lights and bombing round street corners. A simplfied 1x9 gear set up, Promax DSK-300 disc brakes and CST Sensamo Speed 35c tyres with reflective strip sets you up for the daily commute in affordable style.

Paklausti apie prekę

Turite klausimų apie šią prekę? Parašykite mums ir mes Jums atsakysime kaip galima greičiau!

(nebūtina)
*(Reikalingas, kad informuotume apie atsakymą)

Susijusios prekės