Apie Dviračių žygiai.lt

Tinklaraštis Dviračių žygiai.lt savo veiklą pradėjo 2008 metais. Norėdami skatinti aktyvų poilsį ant dviejų ratų, populiarinti dviračių kultūrą, rašėme savo kelionių įspūdžius patirtus Lietuvoje ir užsienyje. Taip pat užsiiminėjome visuomenine veikla, prisidėdavome prie dviračių kelionių organizavimo.

Ilgainiui, siekdami prisitaikyti prie skaitytojų norų, šiek tiek keitėmės. Didžiausio susidomėjimo tradiciškai sulaukdavo įspūdžiai iš kelionių užsienyje, tad kasdieninį dienoraštį transformavome į erdvę, kurioje vienoje vietoje aprašytos dviračių kelionės. Džiaugėmės kiekvienu komentaru ir nauju gerbėju socialiniuose tinkluose. Padrąsinimai, paskatinimai, padėkojimai už patarimus tapo katalizatoriumi, skatinančiu judėti, tobulėti, "nuvažiuoti papildomą kilometrą".

Sukaupę įvairiapusės patirties, išplėtėme savo veiklą pasiūlėme lankytojams įsigyti dviračių prekių.

Kas yra Dviračių žygiai.lt šiandien? Tai vis dar tas pats tinklaraštis, kuriame galite rasti informacijos ir patarimų apie keliones, atostogas, įsigyti reikiamų prekių savo išvykoms. Na, o už jo stovi du nuoširdūs ir dėl dviračių išprotėję keliautojai, trykštantys šiuo entuziazmu pasidalinti su kitais.

Kiekvienas lankytojas yra mūsų draugas. Norėtume, kad Jūs mus taip pat matytumėte kaip bičiulius. Bičiulius dviratininkus, kurie padeda, pataria, rekomenduoja.

Dviračių žygiai.lt - mūsų patirtis, Jūsų kelionėms!