Fatbike dviračiai 

Fatbike dviračiai

Didelio pravažumo dar vadinami stori (fatbike) tipo dviračiai. Nestandartiniai platūs ratai suteikia galimybę važiuoti ten, kur paprastam dviračiui standartiniais ratais būtų neįveikiamas kelias. Tai gali būti smėlis, sniegas, purvas ar kitokios kliūtys. Fatbike dviratis suteiks daug malonumo įvairiuose bekelės žygiuose. Daugelyje modelių yra ga...

Didelio pravažumo dar vadinami stori (fatbike) tipo dviračiai. Nestandartiniai platūs ratai suteikia galimybę važiuoti ten, kur paprastam dviračiui standartiniais ratais būtų neįveikiamas kelias. Tai gali būti smėlis, sniegas, purvas ar kitokios kliūtys. Fatbike dviratis suteiks daug malonumo įvairiuose bekelės žygiuose. Daugelyje modelių yra galimybė tvirtinti bagažinę ir naudoti šoninius krepšius, tačiau rekomenduojame su fat bike dviračiais išbandyti bikepacking keliavimą.

Daugiau

Kategorijoje

Yra 2 prekės(-ių).

Fatbike dviratis Cube Nutrail 2018 grey“n“flashred

1 799,00 €
0 Atsiliepimas(-ai)
Dėl užsakymo susisiekite info@dviraciuzygiai.lt
Dėl užsakymo susisiekite info@dviraciuzygiai.lt
Į pageidavimus Palyginti
Išpardavimas!

Surly Wednesday modelis, tai rezultatas dešimtmečio darbo rezultatas, derinant dviračio išvaizdą su tvirtumu ir pravažumu. Šis modelis turi savybes būdingas kalnų dviračiams ir kelioniniams. To rezultatas, kad su Surly Wednesday galite važiuoti praktiškai be kur. Uolos, kalnai, smėlis, sniegas visos dangos jam patinka.

1 899,00 €
0 Atsiliepimas(-ai)
Galimas skirtingos kombinacijos
Dėl užsakymo susisiekite info@dviraciuzygiai.lt
Į pageidavimus Palyginti
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų